Neem contact op

Onze locatie(s)

Kwarto Logistiek
Onledegoedstraat 77/2 8800 Roeselare
Bekijk via Google Map
Telefoon
051 25 49 90

Fax
051 25 49 99
Openingstijden
Ma - don: 08:00–12:00, 13:00–17:30
Vrij 08:00–12:00, 13:00–17:00
Zat gesloten
Zon gesloten

Onze winkel(s)

Kwarto - Strobbe Izegem
Kortrijksestraat 264, 8870 Izegem
Bekijk via Google Map
Telefoon
051 31 58 00

Openingstijden
Ma-Vrij 9u-18u00
Zat 9u30-17u30

ZOMER 2019
Gesloten op zaterdagen: 20/07, 27/07 en 3/08

Opmerkingen
izegem@kwarto.be
Kwarto - Strobbe UZ Gent
Corneel Heymanslaan 15, 9000 Gent
Bekijk via Google Map
Telefoon
09 225 41 63

Openingstijden
Ma-Vrij 9u00 - 18u00
Zat 9u00 - 13u00

ZOMER 2019
Gesloten op zaterdagen: 20/07, 27/07 en 3/08

Opmerkingen
gentuz@kwarto.be
Kwarto Beveren-Waas
Pareinpark 3
9120 Beveren-Waas
Bekijk via Google Map
Telefoon
03 755 04 80

Fax
03 755 04 91
Openingstijden
Ma-Vrij 9u00-12u15 13u15-18u30
Zat 9u30-17u30


Opmerkingen
beveren@kwarto.be
Kwarto Brugge
Legeweg 148
8200 Brugge
Bekijk via Google Map
Telefoon
050 31 08 59

Fax
050 31 24 30
Openingstijden
Ma-Vrij 9u -18u
Zat 9u30-17u30

ZOMER 2019
Gesloten op zaterdagen: 20/07, 27/07 en 3/08

Opmerkingen
brugge@kwarto.be
Kwarto Oostakker
Herman Teirlinckstraat 4
9041 Oostakker
Bekijk via Google Map
Telefoon
09 346 84 30

Fax
09 346 75 79
Openingstijden
Ma-Vrij Doorlopend van 09u00-18u30
Zat Doorlopend van 09u30-17u30

Opmerkingen
oostakker@kwarto.be
Kwarto Roeselare
Westlaan 214
8800 Roeselare
Bekijk via Google Map
Telefoon
051 25 41 06

Fax
051 25 44 68
Openingstijden
Ma-Vrij 9u-12u15 13u15-18u30
Zat 9u30-12u00 13u30-17u30

ZOMER 2019
Gesloten op zaterdagen: 20/07, 27/07 en 3/08

Opmerkingen
roeselare@kwarto.be
Kwarto Tielt
Fonteinestraat 39
8700 Tielt
Bekijk via Google Map
Telefoon
051 40 76 57

Fax
051 40 84 52
Openingstijden
Ma 13u15-18u30
Di-Vrij 9u00-12u15 13u15-18u30
Zat 9u30-12u30 13u00-16u00

ZOMER 2019
Gesloten van 20/07 tot 27/07
Gesloten op zaterdag 3/08

Opmerkingen
tielt@kwarto.be
Kwarto Waregem
Gentseweg 759
8793 St.-Eloois-Vijve
Bekijk via Google Map
Telefoon
056 61 10 02

Fax
056 61 76 81
Openingstijden
Ma-Vrij 9u-12u15 13u15-18u30
Zat 9u30-12u00 13u30-17u30

ZOMER 2019
Gesloten op zaterdagen: 20/07, 27/07 en 3/08

Opmerkingen
waregem@kwarto.be
Kwarto Wevelgem
Kortrijkstraat 337
8560 Wevelgem
Bekijk via Google Map
Telefoon
056 42 52 80

Fax
056 42 52 81
Openingstijden
Ma-Vrij 9u-12u15 13u15-18u30
Zat 9u30-12u00 13u30-17u30

ZOMER 2019
Gesloten op zaterdagen: 20/07, 27/07 en 3/08


Opmerkingen
wevelgem@kwarto.be
Kwarto Zwevegem
Avelgemstraat 100E
8550 Zwevegem
Bekijk via Google Map
Telefoon
056 71 87 92

Fax
056 71 85 92
Openingstijden
Ma - 13u30-18u30
Di - Vrij 9u-12u00 13u30-18u30
Za 9u-12u00

ZOMER 2019
Gesloten op 20/07
Gesloten vanaf 27/07 tot 10/08

Opmerkingen
zwevegem@kwarto.be
Strobbe Burocenter Brugge
Kon. Astridlaan 97, 8200 Brugge
Bekijk via Google Map
Telefoon
050 38 39 41

Openingstijden
Ma-Vrij 09:00–17:30
Zat Gesloten

ZOMER 2019
Gesloten vanaf 20/07 tot 03/08
Gesloten op 10/08

Opmerkingen
strobbebrugge@kwarto.be
Contactformulier
Captcha